بحث و تبادل نظر در مورد مسیریاب نشان

سلام دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم برای گفتگو در مورد مسیریاب نشان و هدف بیشتر بحث های انتقادی و پیشنهاد برای بهتر شدن این اپ هست نه مجیز گویی پس اگه با این اپ مشکلی دارین یا پیشنهادی برای بهبودش و یا حتی انتقادی به سازنده هاش اینجا بیان کنید. شاید سازنده های برنامه جواب شما رو دادن و در غیر این صورت حداقل همه دوستان از دغدغه ها و نقطه نظر های شما آگاه میشن.

خب پیشنهاد اول من ترکیب دو دکمه شمال و موقعیت مکانی هست به طوری که با یک بار لمس موقعیت مکانی حال حاضر رو نشون بده و با لمس بعدی نقشه رو برای شما هم راستا با شمال قرار بده شبیه این مورد رو من در mapsme و here دیدم. حالا نه دقیقا مثل اون دوتا ولی با الهام از اونها به منظور هرچه مینیمال تر کردن نقشه و پرهیز از شلوغی.

همچنین جایگزینی دکمه منو با ژست حرکتی سوایپ از گوشه صفحه. این مورد همین الان هم وجود داره ونمی دونم چرا دکمه منو حذف نمیشه اگه واقعه لازمه میشه با یک انیمیشن در اولین ورود حالت فراخوانی منو رو متذکر شد و یا با کارکردن یک زبان کوچک در سمت راست صفحه اون دکمه زشت رو از گوشه پایین برداشت و منوی جستجو رو بزرگ تر کرد تا کل پایین صفحه رو شامل بشه.

1 Like

من هنوز توی نشان نتونستم مبدا رو به صورت دستی عوض کنم و هر جایی رو که میخوام مبدا بگذارم، مگه توی آپدیت جدیدش این قابلیت نیومده؟

1 Like

اینجا رو ببین بعد از زدن دکمه مسیریابی با انتخاب مکان فعلی می تونی مبدا رو تغییر بدی

1 Like

موقع چرخش صفحه لگ میزنه و نصف صفحه سیاه میشه.
نسخه:6.6.3
G note 4 Orginal rom

2 Likes

یک مورد دیگه که امروز برخورد داشتم باهاش بحث عکس پروفایل بود. خوب می‌شد اگه چند آواتار از پیش طراحی شده در این بخش قرار داده می شد. مثلا چند مدل ماشین داخل و خارجی چند مدل عروسک و…

در مورد مسیریابی حمل و نقل همگانی اینجا نوشتیم. خوشحال میشیم بازخوردتون رو ببینیم.

2 Likes

این رو به بچه های فنی منتقل کردم

2 Likes