عضویت در گروه‌های کاری

• دوست دارید در مسائل پیرامون نقشه بیشتر فعال باشید؟
  • دوست دارید فعالیتتان منسجم‌تر و هماهنگ‌تر باشد؟

اگر جواب هر دو سال «بله» است، باید به شما بگویم که همین الان می‌توانید برای هر کدام از گروه‌های زیر درخواست عضویت ارسال کنید.

درخواست شما در حال حاضر با کمترین میزان نیازمندی‌ها تایید خواهد شد. فقط کافیست علاقه‌مند به فعالیت بیشتر باشید.
درخواست خودتان را می‌توانید با کلیک بر گروه کاری مورد نظر خود و ارسال پیام «درخواست» ارسال کنید.

گروه‌های کاری:

گروه ارتباطات:
مدیریت تمامی حساب‌های اجتماعی، گروه و کانال تلگرام، بحث‌های کپی‌رایت، مدیریت انجمن، مطالب وبسایت و …

گروه برنامه‌نویسی و توسعه:
ایجاد اسکریپت، مدیریت فنی وبسایت‌ها و انجمن و …

گروه نظارت بر داده‌ها:
استفاده از اسکریپت‌ها، برنامه‌ها و غیره برای بررسی کیفیت داده‌های وارد شده به نقشه و حل مسائل دیتایی نقشه.

گروه ترجمه:
انجام ترجمه‌های مربوط به OSM مانند ویکی.

بدیهی است این گروه‌ها بطور آزمایشی تشکیل شده‌اند و ممکن است در نام و برخی مسائل مانند مدیریت و ساختار در طول مدت آزمایش، دست خوش تغییراتی شوند. خوشحال می‌شویم که شما ما را در این مسیر همراهی کنید.

اعضای گروه‌های کاری شامل یک سری دسترسی‌ها در انجمن و گروه تلگرامی خواهند شد.

4 Likes

با سلام.
درخواست عضویت در «تیم آموزش» رو دارم.
هر چند فعلا «تیم آموزش» وجود ندارد ولی طبق صحبت انجام شده مورخ 19 شهریور سال 1400، ظاهرا «تیم آموزش» زیرمجموعه «تیم ارتباطات» هست.

با نهایت سپاس

3 Likes

درود،
من درخواست عضویت در گروه‌های برنامه‌نویسی و ارتباطات را دارم. با سپاس.

1 Likes

گیم اور عزیز،
خوشحالیم که به شما اعلام کنیم درخواست شما برای عضویت در گروه ارتباطات پذیرفته شده است.
امیدواریم فعالیت شما در این گروه با اتفاقات خیلی مثبت همراه باشد.

با احترام،
سوشا مصلح.

1 Likes

آرین عزیز،
خوشحالیم که به شما اعلام کنیم درخواست شما برای عضویت در گروه برنامه‌نویسی و ارتباطات پذیرفته شده است.
امیدواریم فعالیت شما در این گروه با اتفاقات خیلی مثبت همراه باشد.

با احترام،
سوشا مصلح.

1 Likes

باسلام.
من درخواست عضویت در گروه ترجمه را دارم.لطفا درخواست من را بررسی کنید.

سپاسگزارم

1 Likes

لطفا روی گروه مورد نظر در همین تاپیک کلیک کنید و سپس دکمه درخواست رو بفشارید.
اگر مشکلی در انجام این اقدام وجود داشت، لطفا در همین مطلب اطلاع دهید.